عدم شکستگی قالب

 

با توجه به استفاده از مواد پلی پروپیلن بازیافتی در تولید اکثر قالبهای ماندگار ( به جهت ایجاد صرفه اقتصادی ) ، نداشتن استحکام لازم هم از لحاظ هندسه و هم از لحاظ جنس مصالح به کار رفته در این قالب ها منجر به شکستن آن تحت اثر بارهای حین اجرا ، مانند حرکت کارگران ، فشار ناشی از پاشش بتن ، حرکت ویبراتور و . . .  می شود.

 

شکستن این قالب ها در هنگام قرار گرفتن آنها در شرایط نا مساعد جوی و یا نگهداری طولانی از آن تشدید می گردد. این امر در هنگام بتن ریزی موجب فرورفتن پای کارگر داخل بتن و ورود بتن به فضای خالی داخل قالب می شود.

 

 

در قالب های ماندگار بهسازان استفاده از فوم میانی سبک و مقاوم از جنس پلی استایرن به همراه سینی های پلاستیکی، که مانع از تغییر شکل و شکستن قالب حین حرکت کارگران و در هنگام بتن ریزی می شود.

RSS

  • رئیس کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور با پیش‌بینی روزهای آرام بازار مسکن گفت: با توجه به قیمت‌های بالای اعلام‌شده از سوی برخی مالکان، روند روبه‌رشد معاملات مسکن در دی‌ماه به‌خلاف ماه‌های آبان و آذر متوقف شد. به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ سرازیر شدن سرمایه‌ها به سمت سیستم بانکی برای دریافت سود...

  • در حالی نبود آمار واقعی از قیمت معاملات بخش مسکن یکی از معضلات مردم برای ورود به این بازار است که وزارت راه و شهرسازی با راه‌اندازی سایتی قیمت‌های به روز و واقعی معاملات مسکن را جهت سهولت تامین سرپناه در اختیار عموم قرار داده است. به گزارش...

شبکه های اجتماعی