شرکت مهندسی بهسازان

 

کاربرد دال مجوف یوبوت uboot در مراکز آموزشی

 

کاربردهای یوبوت

 

استفاده از یوبوت در ساختمان‌های آموزشی نظیر مدارس، دانشگاه‌ها و ... به صورت گسترده‌ای رو به افزایش است. این توسعه به دلایل زیر صورت گرفته است:

1- حذف ستون‌ها امکان ایجاد پلان‌های متنوع در طبقات مختلف را فراهم می‌آورد.

2- افزایش فاصله ستون‌ها امکان ایجاد سالن‌های بزرگ مانند سالن اجتماعات و نیز آزمایشگاه‌ها و کلاس‌های بزرگ را فراهم می‌آورد.

3- یوبوت به دلیل ایجاد فضای توخالی میانی در دال، انتقال صدای هوابرد را کاهش می‌دهد که این امر در مراکز آموزشی بسیار با اهمیت است.

4- این سقف به دلیل صلبیت بسیار زیاد به هیچ عنوان ارتعاش را به طبقات زیرین منتقل نمی‌کند. با توجه به دلایل بالا، مدیران مراکز آموزشی بسیار راغب به استفاده از سیستم دال مجوف یوبوت در این مراکز شده‌اند.

 

RSS

  • رئیس کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور با پیش‌بینی روزهای آرام بازار مسکن گفت: با توجه به قیمت‌های بالای اعلام‌شده از سوی برخی مالکان، روند روبه‌رشد معاملات مسکن در دی‌ماه به‌خلاف ماه‌های آبان و آذر متوقف شد. به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ سرازیر شدن سرمایه‌ها به سمت سیستم بانکی برای دریافت سود...

  • در حالی نبود آمار واقعی از قیمت معاملات بخش مسکن یکی از معضلات مردم برای ورود به این بازار است که وزارت راه و شهرسازی با راه‌اندازی سایتی قیمت‌های به روز و واقعی معاملات مسکن را جهت سهولت تامین سرپناه در اختیار عموم قرار داده است. به گزارش...

شبکه های اجتماعی